Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Prowadzący platformę usługową.

2. W sprawach związanych z Państwa danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail shop@yourshoes.pl.

3. Dane będą przetwarzane na podstawie zawartej umowy podczas zakupu i służyć będą wyłącznie realizacji złożonego zamówienia.

4. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

5. Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

6. Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych.

7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych Klientów podmiotom trzecim realizującym niektóre usługi, a w szczególności realizację dostawy zamówienia czy płatności. Podmioty, którym udostępniamy Państwa dane teleadresowe przetwarzają je jedynie w celu realizacji Państwa zlecenia. Podmioty te mogą mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej jak i poza nią.

9. Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu Internetowego są używane pliki "cookies", czyli niewielkie pliki, które są zapisywane w urządzeniu końcowym Klienta w związku korzystaniem ze Platformy Usługowej. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron Platformy Usługowej. Klient w każdej chwili ma możliwość wyłączenia lub przywrócenia opcji gromadzenia cookies poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl